TEL: 021-65830819
لوگوی یدک ماشین تقی زاده

زیر بندی بیل دوسان DOOSAN

زیر بندی بیل مکانیکی دوسان DOOSANزیربندی بیل مکانیکی دوسان DOOSAN که از اجزای تمام فولادی در گرید ها و با سختی بالایی تولید می شود نقش مهمی در عملکرد و حرکت بیل مکانیکی از نوع چرخ زنجیری دوسان دارد. زیربندی بیل مکانیکی دوسان DOOSAN از بخش های متعددی تشکیل شده که بخش مهمی از آنها در داخل حلقه زنجیر زیربندی دوسان شامل زنجیر با کفشک زیربندی، رولیک زیربندی، چرخ جلو، دنده اسپراکت زیربندی بیل دوسان DOOSAN، شافت زنجیر سفت کن که بر روی چرخ جلو اتصال می یابد، شنگیر زنجیر و اتصالات پیچ و مهره های فولادی می باشد. علاوه بر حلقه زنجیر باکت زیربندی بیل دوسان DOOSAN نیز که در جلو بیل مکانیکی بسته می شود و دارای متعلقات وابسته مانند ناخن و کلنگ و تیغه و گوشه زیربندی بیل دوسان می باشد. بازرگانی تقی زاده (یدک ماشین) وارد ککنده کلیه اجزا ، قطعات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی دوسان DOOSAN DX230, DX260 در ایران با برند های ایتالیایی، کره ای، چینی و ... می باشد.

گرید و سختی سطحی قطعات زیربندی بیل دوسان

گرید و سختی قطعات زیربندی بیل دوسان DOOSAN برای انواع بیل مکانیکی و برای قطعات مختلف با توجه به میزان سایش های سطحی و میزان باری که بر آنها وارد می شود دارای مقادیر مختلفی است. در این میان ناخن، تیغه و دنده اسپراکت و کفشک زنجیر که یا بر اثر تماس بر روی سطح زمین و یا با توجه به شکل خاص هندسی تحت تنش های سایشی بالاتری نسبت به دیگر قطعات زیربندی بیل مکانیکی قرار داشته و از این حیث نیاز به سختی سطحی بالاتری نیز دارند و اغلب با سختی حداقلی 37 راکول تولید می شوند. از آلیاژ های فولادی دارای ترکیبات مستحکم کننده ای مانند منگنز، فسفر و گوگرد در تویلد اجزای زیربندی بیل دوسان استفاده شده است.

لوازم زیربندی بولدوزر دوسان DOOSAN

زنجیر زیر بندی بیل مکانیکی دوسان

زنجیر بیل دوسان DX230 DOOSANدوسان logoزنجیر بیل مکانیکی دوسان DOOSAN زیربندی دوسان
DOOSAN DX230 ,
موجود
زنجیر با کفشک بیل دوسان DX260 DOOSANدوسان logoزنجیر بیل مکانیکی دوسان DOOSAN زیربندی دوسان
DOOSAN DX260 ,
موجود

رولیک زیر بندی بیل مکانیکی دوسان

رولیک زیربندی بیل دوسان DOOSAN که در حلقه بسته زنجیر و بصورت موازی با چرخ جلو بکار گرفته می شود سبب حرکت بهتر و مناسب تر و کاهش لرزه های بیل مکانیکی می شود. دو نوع رولیک بالا با میزان سایش کمتر و اغلب با تعداد لبه های کمتر و رولیک پایین تحت تنش های بسیار شدید تر در زیربندی بیل دوسان DOOSAN بکار گرفته می شوند. رولیک پایینی که به تعداد 6 عدد بکار می رود تحت تنش های شدید سایشی در تماس با زنجیر زیربندی می باشد و از این رو اغلب با گرید های بالاتر از 37 راکول تولید می شود. اغلب رولیک زیربندی بیل دوسان DOOSAN یا به رنگ مشکی و یا به رنگ نارنجی در بازار موجود می باشند.

رولیک پایین بیل دوسان DX230 DOOSANدوسان logoرولیک بیل مکانیکی دوسان DOOSAN زیربندی دوسان
DOOSAN DX230 ,
موجود
رولیک بالای بیل دوسان DX260 DOOSANدوسان logoرولیک بیل مکانیکی دوسان DOOSAN زیربندی دوسان
DOOSAN DX260 ,
موجود

ناخن و کلنگ باکت بیل مکانیکی دوسان

ناخن و کلنگ زیربندی بیل دوسان DOOSAN از اتصالات اصلی با کاربری بسیار مهم بر روی باکت می باشند که نه تنها برای محافظت باکت بیل دوسان DOOSAN در برابر سایش بلکه برای افزایش راندمان کاری و عملکرد بهتر بیل مکانیکی در حفاری بکار گرفته می شوند. ناخن زیربندی بیل دوسان DOOSAN اغلب به رنگ مشکی و یا نارنجی بکار گرفته می شود و بر روی کلنگ اتصال پیدا می کند و در شکل های نوک تیز و تیغه ای و در سایز ها و با طراحی ها و برند های مختلفی در بازار موجود می باشد. بازرگانی تقی زاده وارد کننده کلیه لوازم زیربندی بیل دوسان در ایران است.

ناخن بیل دوسان DX230 DOOSANدوسان logoکلنگ و ناخن بیل مکانیکی دوسان DOOSAN زیربندی دوسان
DOOSAN DX230 ,
موجود
ناخن و کلنگ بیل دوسان DX260 DOOSANدوسان logoکلنگ و ناخن بیل مکانیکی دوسان DOOSAN زیربندی دوسان
DOOSAN DX260 ,
موجود

دنده اسپراکت بیل مکانیکی دوسان

دنده اسپراکت بیل دوسان DX230 DOOSANدوسان logoدنده اسپراکت بیل دوسان DOOSAN زیربندی دوسان
DOOSAN DX230 ,
موجود
دنده اسپراکت بیل دوسان DX260 DOOSANدوسان logoدنده اسپراکت بیل دوسان DOOSAN زیربندی دوسان
DOOSAN DX260 ,
موجود

باکت بیل مکانیکی دوسان

باکت بیل مکانیکی دوسان از جمله اصلی ترین قطعات زیربندی بیل دوسان DOOSAN محسوب می شود که به رنگ مشکی و یا زرد در بازار و با ظرفیت های مختلفی عرضه می شود. باکت بیل دوسان همراه با اجزا و متعلقات دیگری از زیربندی بیل دوسان DOOSAN مانند انواع ناخن و کلنگ و تیغه و گوشه برای بهبود عملکرد و افزایش طول عمر باکت بکار گرفته می شود. متریال و آلیاژ های مشتحکمی از فولاد در تولید باکت زیربندی بیل دوسان DOOSAN بکار می روند که در اغلب آنها از افزاینده های سختی و تنسایل استفاده شده است که البته قابلیت ها و طول عمر آن بصورت مستقیم به برند تولید کننده بستگی دارد.

باکت بیل دوسان DX230 DOOSANدوسان logoباکت بیل مکانیکی دوسان DOOSAN زیربندی دوسان
DOOSAN DX230 ,
موجود
باکت بیل مکانیکی دوسان DX260 DOOSANدوسان logoباکت بیل مکانیکی دوسان DOOSAN زیربندی دوسان
DOOSAN DX260 ,
موجود
یدک ماشین تقی زاده

TEL : 021-65830819
Email: info [at] yadakmachine [dot] com
فیلتر ماشین های راهسازی

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Yadakmachine Corporation