TEL: 021-65830819
لوگوی یدک ماشین تقی زاده

زنجیر زیر بندی بیل مکانیکی

زنجیر بیل مکانیکی یکی از مهمترین اجزای زیربندی محسوب می شود که در تماس با زمین بر روی سطوح مختلف شنی، سنگی و سنگ لاخ و یا گلی قرار گرفته و هم حامل کل وزن بیل مکانیکی است و هم به حرکت آن کمک می کند. زنجیر بیل مکانیکی دارای سایز های مختلف و گاهی حتی دیزاین و طراحی های مختلف برای انواع ماشین آلات راهسازی بر حسب برند و کد ماشین و قابلیت های باری آن می باشد. بازرگانی تقی زاده (یدک ماشین) وارد کننده و عرضه کننده انواع و سایز های مختلف زنجیر بیل مکانیکی برای انواع ماشین آلات راهسازی شامل بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU , بیل مکانیکی کاترپیلار CATERPILLAR , زنجیر بیل مکانیکی ولوو VOLVO, هیتاچی HITACHI, هیوندا HYUNDAI و زنجیر زیربندی انواع بیل مکانیکی چینی در ایران می باشد. یدک ماشین ارائه دهنده خدمات و مشاوره خرید قطعات زیربندی و زنجیر بیل مکانیکی نو و دست دوم همراه با کلیه قطعات وابسته در ایران می باشد.


مشخصات و اجزای زنجیر بیل مکانیکی


زنجیر بیل مکانیکی با کفشک و بدون کفشک عرضه می شود. یعنی درخواست و خرید زنجیر بیل مکانیکی می تواند بصورت لینکی با کفشک و بدون کفشک صورت پذیرد. کفشک ها اجزایی از زنجیر بیل مکانیکی هستند که بر روی سطوح زمین قرار گرفته و با پیچ و مهره و یا بصورت کلیکی بر روی زنجیر بیل مکانیکی قرار می گیرند. خرید و فروش زنجیر بیل مکانیکی بر حسب لینکی صورت می پذیرد که تعداد لینک ها در واقع هر دانه از اتصالات زنجیر بیل مکانیکی را شامل می شود که با اتصال کامل این تعداد زنجیره کامل می شود. شکل دانه ها، طراحی و ابعاد هر یک از دانه های زنجیر بیل مکانیکی بر حسب برند تولیدی و کد و ابعاد بیل مکانیکی متفاوت می باشد. زنجیر بیل مکانیکی از اتصاالت بسیار مهم زیربندی بیل مکانیکی محسوب می شود.

زنجیر بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU
زنجیر بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU
زنجیر بیل مکانیکی ولوو VOLVO
زنجیر بیل مکانیکی ولوو VOLVO
 زنجیر بیل مکانیکی کاترپیلار CATERPILLAR
زنجیر بیل مکانیکی کاترپیلار CATERPILLAR
زنجیر بیل مکانیکی هیوندا HYUNDAI
زنجیر بیل مکانیکی هیوندا HYUNDAI
زنجیر بیل مکانیکی هیتاچی HITACHI
زنجیر بیل مکانیکی هیتاچی HITACHI
زنجیر بیل مکانیکی دوو DAEWOO
زنجیر بیل مکانیکی دوو DAEWOO
زنجیر بیل مکانیکی دوسان DOOSAN
زنجیر بیل مکانیکی دوسان DOOSAN

کنترل حرکت زنجیر بیل مکانیکی

با توجه به اینکه موقعیت مکانی عملکرد بیل مکانیکی تحت زوایای مختلف نا مطلوب بر روی سنگ ها و شن ها می باشد حرکت زنجیر زیربندی بیل مکانیکی با مشکلاتی روبرو بوده که می تواند سبب خارج شدن آن از ریل اصلی حرکت گردد. در این صورت است که سایش بیشتر و از بین رفتن اجزای زنجیر بیل از جمله کفشک ها با سرعت بیشتری صورت می پذیرد. کنترل جهت حرکت و میزان کشش زنجیر زیربندی بیل مکانیکی با دو قطعه صورت می پذیرد. شافت زنجیر سفت کن زنجیر بیل مکانیکی که بر روی چرخ جلو نصب می شود از یک سمت در تماس با یوک سبب افزایش تنش اتصال و کشیدگی بیشتر زنجیر و جلوگیری از سایش آن بر روی پوسته شده و در بیرون زنجیر از بغل شنگیر بیل مکانیکی است که به جهت گیری صحیح زنجیر بر روی ریل درست خود کمک می کند. استفاده از این دو قطعه نقش بسیار مثبت و موثری در حرکت صحیح لینک های زنجیر بیل مکانیکی داشته با کاهش میزان سایش سبب افزایش طول عمر کاری آن می شود.

یدک ماشین تقی زاده

TEL : 021-65830819
Email: info [at] yadakmachine [dot] com
فیلتر ماشین های راهسازی

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Yadakmachine Corporation