TEL: 021-65830819
لوگوی یدک ماشین تقی زاده

زیر بندی بیل کوماتسو KOMATSU

زیر بندی بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSUزیر بندی بیل کوماتسو KOMATSU بعنوان یکی از گسترده ترین ماشین آلات راهسازی و معدنی با قابلیت های بسیار زیاد با برند های مختلفی در بازرگانی تقی زاده عرضه می شود. قطعات زیر بندی بیل مکانیکی کوماتسو شامل زنجیر کامل و قطعات زنجیر، رولیک و چرخ، دنده اسپراکت، انواع پیچ و مهره و اتصالات زیر بندی بیل کوماتسو و کلیه قطعات زیر بندی بیل کوماتسو می باشد. زیر بندی بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU به سبب وزن بالای این ماشین آلات و شرایط کاری در معادن و در تماس با سنگ های خشن و سنگ ریزه ها بصورت پریودیک نیاز به تعویض پیدا می کنند. زیربندی بیل کوماتسو از جنس فولادی سخت با دو فاکتور مکانیکی تنسایل مقاومتی و سختی سطحی بسیار بالایی تولید می شوند تا تحت تاثیر بار بسیار بالای وزنی ناشی از بیل مکانیکی کوماتسو و همچنین بار های ناشی از فشار و لیفتینگ اولا دچار شکست نشده و مقاومت سایشی بالایی را داشته باشند.

متریال بکار رفته در لوازم زیربندی بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU

فولاد و یا آلیاژ های فولادی به سبب دارا بودن مقاومت بسیار بالا در برابر انواع نیروهای فشاری، کششی و پیچشی در تولید لوازم و قطعات زیربندی بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU مورد استفاده قرار می گیرند. متریال آلیاژ فولادی بکار رفته در تولید لوازم و قطعات زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU اغلب شامل فلزاتی چون منگنز با درصد کم می باشد که مقاومت و داکتایل بودن آلیاژ فولادی بکار رفته در تولید فطعات زیربندی بیل کوماتسو را افزایش می دهند. برخی برند های معتبر تولید کننده مانند ITR از درصد های کمی ترکیبات فلزی بسیار ارزشمند مانند مولیبدنیوم نیز در آلیاژ تولیدی لوازم زیربندی بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU آستفاده می کنند. اما متریال بکار رفته به تنهایی نه تنسایل و نه مقاومت سایشی را تضمیم می کند، بلکه عملیات حرارتی انجام شده در مرحله فراوری فلز می باشد که مقاومت نهایی در برابر نیرو ها و سایش را به لوازم زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU می دهد.

لوازم زیربندی بولدوزر کوماتسو KOMATSU

زنجیر زیر بندی بیل مکانیکی کوماتسو

زنجیر بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU که بر روی آن کفشک ها سوار شده و بر روی سطح زمین قرار می گیرند بصورت لینک های متصل به هم و در یک حلقه بسته عمل کرده و و در قسمت پایین زیربندی بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU بسته می شوند. زنجیر زیربندی بیل کوماتسو اغلب در تعداد لینک های 46 الی 52 لینک بر حسب نوع ماشین بسته می شوند و در بالای پوسته بر روی رولیک های بالایی و در زیر پوسته در زیر قطعات فولادی دیگر زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU مانند رولیک، چرخ جلو و دنده اسپراکت قرار می گیرند. طول عمر مفید زنجیر زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU بیشتر به کیفیت و سختی سطحی که بر روی آن کار می کند بستگی داشته دارای طول عمر کاری بالاتری بر روی سطح های شنی نسبت به سطح های سنگ لاخی است. از متریال هایی چون 400Mn در تولید زنجیر زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU استفاده می شود.

زنجیر بیل کوماتسو PC210LCکوماتسو logoزنجیر بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC210LC ,
موجود
زنجیر بیل کوماتسو KOMATSU PC200کوماتسو logoزنجیر بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 ,
موجود
زنجیر با کفشک بیل کوماتسو PC220-5 KOMATSUکوماتسو logoزنجیر بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC220-5 ,
موجود
زنجیر با کفشک بیل کوماتسو PC300 KOMATSUکوماتسو logoزنجیر بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC300 ,
موجود

قطعات زنجیر بیل مکانیکی کوماتسو

کفشک زنجیر بیل کوماتسو KOMATSUکوماتسو logoکفشک زنجیر بیل مکانیکی زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC400-7 ,
موجود
شافت زنجیر سفت کن بیل کوماتسو KOMATSUکوماتسو logoشافت زنجیر سفت کن بیل مکانیکی زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 , KOMATSU PC210LC , KOMATSU PC220-5 ,
موجود
یوک زنجیر سفت کن بیل کوماتسو KOMATSUکوماتسو logoیوک زنجیر سفت کن بیل مکانیکی زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 , KOMATSU PC210LC , KOMATSU PC220-5 ,
موجود
فنر زنجیر سفت کن بیل کوماتسو KOMATSUکوماتسو logoفنر زنجیر سفت کن بیل مکانیکی زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC210LC ,
موجود

رولیک زیر بندی بیل مکانیکی کوماتسو

رولیک زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU که در بین حلقه زنجیر محصور می شود به دو دسته رولیک پایینی با تعداد بیشتر و رولیک بالایی با تعداد کمتر دسته بندی می شود. قطعات زیربندی بیل کوماتسو تماما فولادی تولید می شوند. به سبب تماس مستقیم رولیک با زنجیر و سایش سطحی این قطعات رولیک زیربندی بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU بصورت دوره ای نیاز به تعویض و یا تعمیر پیدا می کند. رولیک زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU در دو نوع متفاوت در هر بیل و به تعداد مختلف یعنی رولیک بالا که به تعداد 2 عدد و رولیک پایین که با تعداد متغیر و اغلب بالای 6 عدد در تماس با زنجیر، چرخ جلو، دنده اسپراکت و دیگر قطعات و لوازم زیربندی بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU عمل می کنند. نقش رولیک پایینی در تعلیق بار و نقش رولیک بالایی بیشتر برای هدایت زنجیر زیربندی روشن تر می باشد. نوع طراحی و اتصال این رولیک ها نیز و حتی سایز و تعداد پیچ های اتصال زیربندی بیل کوماتسو می تواند متفاوت باشد.

رولیک پایین بیل کوماتسو PC200 KOMATSUکوماتسو logoرولیک بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 ,
موجود
رولیک بالای بیل کوماتسو PC200کوماتسو logoرولیک بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 ,
موجود
رولیک پایین بیل کوماتسو PC210LC KOMATSUکوماتسو logoرولیک بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC210LC ,
موجود
رولیک پایین بیل کوماتسو PC300 KOMATSUکوماتسو logoرولیک بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC300 ,
موجود

ناخن و کلنگ باکت بیل مکانیکی کوماتسو

با توجه به اتصال ناخن و کلنگ بر روی باکت زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU و تماس سطحی مستقیم و تحت تنش بسیار بالا با سطوح این قطعات زیربندی دچار سایش بسیار بالایی شده و از این رو از آلیاژ های فولاد با حداکثر میزان سختی و حداکثر عمق لایه سخت در تولید ناخن و کلنگ زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU استفاده می شود. متریال هایی چون 50mn دارای منگنز و 35mnB که از عنصر فلزی چون بروم برای افزایش چقرمگی استفاده می کند دو مورد از متریال های گوناگونی است که برند های مختلف مانند ITR, AILI, ZF, BM در تولیدات خود استفاده می کنند. تعداد ناخن استفاده شده بر روی باکت زیربندی بیل کوماتسو بسته به سایز متفاوت بوده اما در اغلب ماشین ها به تعداد 5 عدد مورد استفاده قرار می گیرد.

ناخن بیل کوماتسو PC200 KOMATSUکوماتسو logoکلنگ و ناخن بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 ,
موجود
ناخن بیل PC200-6 کوماتسو KOMATSUکوماتسو logoکلنگ و ناخن بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC220-6 ,
موجود
ناخن و کلنگ بیل کوماتسو PC210LC KOMATSUکوماتسو logoکلنگ و ناخن بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC210LC ,
موجود
ناخن موشکی بیل کوماتسو PC220-5 KOMATSU کوماتسو logoکلنگ و ناخن بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC220-5 ,
موجود
ناخن بیل کوماتسو PC400-5 KOMATSUکوماتسو logoکلنگ و ناخن بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC400-5 ,
موجود

دنده اسپراکت بیل مکانیکی کوماتسو

دنده اسپراکت زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU که در هر طرف اتصال هیدروموتور به تعداد 1 عدد و در مجموع دو عدد از آن مورد استفاده قرار می گیرد به سبب داشتن دنده هایی با نوک تیز دارای نقاط تمرکز تنش بوده و این نقاط با تماس مستقیم بر روی بوش زنجیر زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU دارای تنش های سایشی بسیار بالایی بوده و در اغلی موارد دارای طول عمر کمتری نسبت به دیگر لوازم و قطعات زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU می باشند. تعویض به موقع پس از سایش سطحی دنده اسپراکت ها سبب افزایش نرمی حرکت و راندمان کاری دیگر قطعات زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU خواهد بود. عملیات سخت کاری ویژه ای پس از تولید فورج کستینگ بر روی دنده اسپراکت زیربندی بیل کوماتسو صورت می گیرد تا میزان سختی سطحی که به روش هایی چون روکول، برینل و ویکرز سنجیده می شود به حداکثر میزان خود برسد.

دنده اسپراکت بیل کوماتسو PC200 KOMATSUکوماتسو logoدنده اسپراکت بیل کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 , KOMATSU PC220-5 , KOMATSU PC220-6 ,
موجود
دنده اسپراکت بیل کوماتسو PC220 KOMATSUکوماتسو logoدنده اسپراکت بیل کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC220-5 ,
موجود

پیچ و مهره زیر بندی بیل مکانیکی کوماتسو

پیچ و مهره زیربندی بیل مکانیکی ولوو بر روی اتصالات زیادی از زیربندی نصب می شوند و نقش بسیار مهمی را نیز ایفا می کنند. در اغلب موارد سایز های 16 و 18 میلیمتر از پیچ و مهره زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU و به شکل های چهارگوش، شش گوش و سر تخت گرد و نیم دنده مورد استفاده قرار می گیرند. از نظر نوع دنده بکار گرفته شده در پیچ و مهره زیربندی بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU دنده های درشت از نوع COARSE THREAD می باشند تا در برابر سایش و تحت تنش های فشاری و کششی بسیار زیاد از بین نروند. گرید های فولادی بالای 10.9 و 12.9 که دارای تنسایل مقاومتی بسیار بالایی هستند و از عملیات پیچیده حرارتی بیرون آمده اند در تولید پیچ و مهره زیربندی بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU بکار گرفته می شوند. مواردی از کاربرد پیچ و مهره در زیربندی بیل کوماتسو به قرار زیر می باشد.هر چه گرید پیچ و مهره زیربندی بیل مکانیکی کوماتسو بالاتر می رود ترد تر شده با وجود افزایش تنسایل مقاومتی و سختی میزان قابلیت چکش خواری و مقاوت به ضربه در آن کاهش می یابد.

پیچ و مهره کفشک زنجیر بیل کوماتسو PC600کوماتسو logoپیچ و مهره زیر بندی بیل کوماتسو زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC600 ,
موجود
پیچ و مهره تیغه و گوشه بیل کوماتسو KOMATSUکوماتسو logoپیچ و مهره زیر بندی بیل کوماتسو زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 , KOMATSU PC210LC , KOMATSU PC220-5 , KOMATSU PC220-7LC , KOMATSU PC400-7 , KOMATSU PC220-6 ,
موجود

چرخ جلو بیل مکانیکی کوماتسو

چرخ جلو بیل کوماتسو PC200 KOMATSUکوماتسو logoچرخ جلو بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 ,
موجود
چرخ جلو بیل کوماتسو KOMATSU PC220کوماتسو logoچرخ جلو بیل مکانیکی کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC220-5 , KOMATSU PC220-7LC , KOMATSU PC220-6 ,
موجود

تیغه و گوشه بیل مکانیکی کوماتسو

تیغه و گوشه بیل کوماتسو KOMATSU که بر روی باکت زیربندی بیل کوماتسو بسته می شوند در واقع قطعاتی جایگزین برای انواع ناخن و کلنگ می باشند که به باکت و برای انجام کاربری متفاوتی اضافه می شوند. برای اتصال تیغه نیز مانند بسیاری دیگر از اتصالات زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU از پیچ و مهره های فولادی که اغلب در سایز 16 میلیمتر و در داخل سوراخ های تیغه وارد می شوند استفاده می شود. استفاده از تیغه و گوشه در دو طرف تیغه سبب افزایش طول عمر باکت زیربندی بیل کوماتسو KOMATSU شده و سایش سطحی آن را تا اندازه مناسبی کاهش می دهد. به سبب سایش مستقیم سطح تیغه با زمین عملیات ویژه ای برای سخت کاری این قطعه مصرفی از لوازم زیربندی بیل کوماتسو بکار گرفته می شود که برای برند های متفاوت می تواند تفاوت هایی نیز داشته باشد.

تیغه بیل کوماتسو PC200 KOMATSUکوماتسو logoتیغه و گوشه بیل کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 ,
موجود
گوشه و تیغه بیل کوماتسو PC220 KOMATSUکوماتسو logoتیغه و گوشه بیل کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC220-5 , KOMATSU PC220-6 ,
موجود

باکت بیل مکانیکی کوماتسو

باکت بیل کوماتسو PC200 KOMATSUکوماتسو logoباکت بیل کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 ,
موجود
باکت بیل کوماتسو PC300 KOMATSUکوماتسو logoباکت بیل کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC300 ,
موجود

شنگیر بیل مکانیکی کوماتسو

شنگیر بیل مکانیکی کوماتسو PC200 KOMATSUکوماتسو logoشنگیر بیل کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC200 ,
موجود
شنگیر بیل کوماتسو PC220-5 KOMATSUکوماتسو logoشنگیر بیل کوماتسو KOMATSU زیربندی کوماتسو
KOMATSU PC220-5 ,
موجود
یدک ماشین تقی زاده

TEL : 021-65830819
Email: info [at] yadakmachine [dot] com
فیلتر ماشین های راهسازی

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Yadakmachine Corporation